Par "ADD Storage"

"ADD Storage" ir uzņēmums, kurš jau vairākus gadus darbojās "Self Storage" sfērā visā Eiropā un Skandināvijā. "ADD Storage" pamata darbība veids ir Self storage (pašglabāšana), Mezzanine floor (daļējs otrais stāvs, kas nenosedz visu pirmo stāvu) montāža, ražošana, esošu projektu labošana un pilna cikla serviss no A līdz Z.

Vispārīga informācija:

  • Uzņēmums bāzēts Latvijā, kas dod iespēju veiksmīgi sasniegt jebkuru klientu Skandināvijā, kā arī Eiropā.
  • Norvēģijā reģistrēta filiāle, kas ļauj veiksmīgi apkalpot esošos un topošos klientus.
  • ADD storage sadarbojās ar pasaulē atpazīstamiem Self storage zīmoliem kā CSC Industries, Janus International Europe.

Privātā noliktava

Objekts tiek realizēts saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm un atbilstoši būves plānotajām funkcijām. "ADD Storage" nodrošina kvalitāti un risinājumu saderību visos posmos. Pasūtītājs procesa beigās saņem funkcionējošu objektu tālākai darbībai.

Daļējo stāvu konstrukcijas + ugunsizturības sistēmas

"ADD storage" nodrošina pilna cikla Mezzanine floor montāžu, demontāžu, atjaunošanu, plānošanu, materiālu piegādi no ražotāja. Katram klientam tiek sniegts individuāls risinājums un ieteikums konkrētajā situācijā.

Paralēli Mezzanine floor montāžai pēc klienta vēlmes izmantojam Fire resistant systems kas pasargā no uguns nelaimēm, kavē uguns izplatīšanos ugunsgrēka gadījumā, kalpo kā dekoratīvs elements pārsedžu nosegšanai.

Noliktavas / Pagrabstāva glabātuves sadalīšana

"ADD Storage" nodrošina pilna cikla noliktavas montāžu, demontāžu, atjaunošanu, plānošanu, materiālu piegādi, ražošanu. Katram klientam tiek sniegts individuāls risinājums un ieteikums konkrētajā situācijā.

"ADD Storage" piedāvā divus noliktavu veidus:

  • Slēgtais variants
  • Restotais / Sieta variants

Abi varianti ir vienlīdz labi paredzēti daudz dzīvokļu māju projektos, kur tās iemītnieki var droši un mūsdienīgi uzglabāt savas personīgās mantas.

Kontakti

Telefons : +37122056941; +37128343287

ADD storage, SIA

Reģ.Nr.: 42103080572
Tirgus iela 7, Pāvilosta, LV-3466
Banka: AS "Citadele banka"
Swift kods: PARXLV22
Konts: LV04PARX0021222110001

Birojs

Lielā iela 11, Liepāja
Ieeja no Baznīcas ielas puses